9:00صبح تا 5:00 بعد از ظهر

زمان پاسخگویی

21-26721971 98+

تلفن پشتیبانی

info@rainersco.com

ایمیل پشتیبانی

طراحی فاز دو نما توسط کادر مجرب

استفاده و بهره گیری از آخرین تکنولوژی تولید ورق کامپوزیت، اعم از برش و شیاربا دستگاه CNC اجرای سیستم های مختلف نصب ورق کامپوزیت (فیکس، هنگ، اچ و ال) با توجه به شرایط خاص ساختمان نورد با دستگاه به طول 3 متر و دستگاه های پرس ورق کامپوزیت جهت فرم های خاص آب بندی نما با متریال اختصاصی، اعم از لاستیک های درزبندی، چسب های مخصوص تسمه و غیره کنترل پروژه توسط ابزار دقیق در طی مراحل اجرا

سیستم آلوکوتا

کوتا نسل نوینی ازمصالح است که از صفحات آلومینیومی و به روش اکستروژن تولید شده است. این نوع نما با تنوع بی پایان رنگ در اندازه های گوناگون تولید گشته و زیبایی ویژه و یکتایی را به نمای ساختمان ها می بخشد. وزن سبک آن از دیگر مزایای این سامانه می باشد. وزن آن تنها 8 کیلوگرم بر مترمربع است که در کنار سادگی اجرا و مقرون به صرفه بودن، آن را به یکی از گزینه های محبوب معماران بدل نموده است.

نمای لوور

این نوع از نما به نام هایی دیگر چون آفتا بگیر، شیدر و غیره نیز نامیده می شوند. اجرای هوشمندانه این نوع نما زیبایی ویژه ای به ساختمان بخشیده و از تابش مستقیم نور خورشید جلوگیری می کند که نتیجه آن پدید آوردن سایه روشن های کاملاً متضاد و زیبا در کنار یکدیگر می باشند. لوورها در اندازه های گوناگون تولید شده و توانایی نصب افقی و عمودی را بر روی پوسته بیرونی ساختمان دارند. لوورهای آلومینیومی در ساختمان های مسکونی، ادارات، مدارس، مجموعه های ورزشی و در هر ساختمان دیگری که در آن زیبایی و ایجاد فضای راحت و نور و دمای مناسب مورد توجه است، استفاده می شود. این لوورها قابلیت پرداخت آنادایز برای رنگ های نقر های، طلایی، برنز و سیاه را داراست و در صورت استفاده از رنگ الکترواستاتیک (پودری) مطابق با استاندارد RAL ، می تواند تولید شود. لوورهای زاویه دار تأثیر تشعشع خورشید را تا ٪ 80 کاهش داده و باعث می شود تا مصرف انرژی تا ٪ 30 کاهش یابد. برخی از انواع لوورها بر اساس شکل ظاهری عبارتند از:

– لوور دوکی

– لوور مکعبی